KW trio 9170

TOP 6 v kategorii Děrovačky

KW trio 9170

Kovová děrovačka na diáře s 6-ti razníky a s variabilním posuvem segmentů pro nastavení universální rozteče pro většinu diářů. Vhodné pro formáty A4, A5 a A6. V novém...
Doprava 65 Kč,Do 2 týdnů
Doporučená nabídka MP Toner spol. s r.o.

Skladem • 1 varianta71 Kč100 % • 90 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč81 % • 339 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta70 Kč96 % • 1 957 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant80 Kč98 % • 3 416 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant135 Kč100 % • 379 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma1 neověřená recenzeDalší informace
Skladem • 1 varianta39 Kč98 % • 1 521 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 variantaZdarma97 % • 61 384 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta145 Kč1 neověřená recenzeDalší informace

Kapacita
600 g

• Kvalitní produkt
    • Skvělá cena
    • Super výkon
    • Variabilní posun

Paráda, přesně tohle jsem hledala. Kvalitní děrovačku na 6 dírek. Používám do diáře na rozměr A5 a maximálně mi vyhovuje. Hodně muziky za super cenu.

• posuvatelná děrovačka

Odpovídá na děrování Filofax diářů, což jsem přesně hledala. Bohužel originál děrovačky jsou velmi drahé a proto mě mile překvapilo, že tato byla za více než přijatelnou cenu a hlavně vypadá velmi kvalitně a bytelně.

• , zakoupeno v RAFOshop.cz

• Bytelná děrovačka
    • Malé rozměry

Kapacita
600 g

Vhodné pro formáty A4, A5 a A6.

V novém modro-šedém designu.

• Průměr otvorů 6 mm
  • Rozteč děrování - variabilní
  • Středící příložník - ano
  • Barva: šedá
  • Hmotnost (kg): 0,6
  • Kapacita (listů 70g/m2): 6
  • Max formát: A4
  • Max hloubka vložení (mm): 7

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Kvalitní produkt
    • Skvělá cena
    • Super výkon
    • Variabilní posun

• posuvatelná děrovačka

• , zakoupeno v RAFOshop.cz

• Bytelná děrovačka
    • Malé rozměry
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• kovová přesná
  • , zakoupeno v KP PAPIR

Překvapilo mě, že i s posuvnými děrovači jsem nedokázal udělat všechny 4 díry do běžného šanonu A5 najednou

• , zakoupeno v KancelarskePotreby.net

při zoufalém nedostatku výběru náhradních náplní do kroužkových organizérů ideální volba. Člověk si vyrobí náplně sám podle svých potřeb.

• , zakoupeno v alemat.cz

dělá co má a na co to potřebuji

• , zakoupeno v alemat.cz

Používám na papíry A5 do 6ti kroužkového diáře . Funguje spolehlivě!

• Splňuje požadavky na výrobu vlastní náplně pro diář Filofax velikost A5. Jiné rozměry nemám zkušenost. Děrovačkou lze prorazit i zalaminované listy - rozdělovače.

Našla jsem, co jsem hledala. Navíc kovová konstrukce slibuje záruku dlouhé životnosti

• , zakoupeno v Elviapro.cz

Jednoduché použití, opravdu univerzální