Nejnovější recenze ze sekce Děrovačky

ActiveJet ASP-203

Eppie Wickfield Eppie Wickfield

Přidáno: 26. září 2009

• kvalitní výroba
  • děruje větší množství papírů
  • urychluje práci
  • papír se nedrží na dně, takže se "nezasekává"
  • vymezovač formátu
  • pěkná barva i design
  • rozumná cena
  • ne v každém papírnictví ji mají

Klasická děrovačka, která by neměla chybět v žádné kanceláři nebo doma. Používám ji už několik let a jsem s ním maximálně spokojená.
Děruje i větší množství papírů, takže urychluje práci, navíc se díky nožičce nemůže stát, že byste do papíru udělali díry křivě.
Na dně se papír nedrží, takže můžete děrovat vždy, kdy chcete.
Skvělý pomocník do kanclu i na doma!

Rexel V212

Rexel V212

Přidáno: 26. září 2009

• kapacita až 12 listů
  • dobře se drží

Jedná se o klasickou děrovačku, kterou můžete používat jak doma tak i v kanceláři. Na jedno stlačení můžete proděrovat až 12 listů papírů a díky přiřazovací liště si přesně nastavíte vzdélenost od začátku papíru, tudíž je děrování opravdu přesné. Cena je průměrná a děrovačka je dostatečně velká pro běžné používaní.

RON 810

RON 810

Přidáno: 18. září 2009

• neocenitelný pomocník
  • výborný na děrování
  • kulaté dírky
  • trochu to z něj padá

Pro mé tiskopisy jak stvořený.Neocenitelný pomocník úředníka ČR.
Pozor na výrobu konfetek jak dělaný!
Zvládne i textil a slabé kovové plechy.
Mám už rok a děruje perfektně mé tiskopisy a to ho nešetřím,klidně pod jeho čelisti vložím 30A4 a dám mu pochutnat.pěkný krokodýl,no spíše hrošík.
Jen ten můj hrošík nějak kálí,moc ten zásobníček nedrží a sem tam mi dá facku uklízečka,kdo to má pořád luxovat.Zítra musím zase jí koupit flašku - no pro měsíc klidu.

Esselte D15

Esselte D15

Přidáno: 6. září 2009

• ergonomie

S tímto výrobkem jsem navýsost spokojený. Zcela určitě jde o praktický doplněk pro každého, kdo ve větším množstí děruje dokumenty. Jako u každého podobného výrobku ovšem doporučuji odzkoušení v prodejně - jen tak zaručíte, že odpovídá Vašim potřebám a nárokům. Z mého pohledu se jedná o výborný výrobek.

Přidáno: 24. února 2009

• Tato děrovačka je výborná,proděrujete více papírů a má sílu,v žádném případě se Vám nepřevrátí,takže si případně ani neublížíte.Doporučuji.
  • Proti není nic.

Přidáno: 21. února 2009

• vyrábí precizní dírky
  • zásobník na vystřižené papírky
  • černé tělo

Královna mezi děrovačkami. Robustní, nekompromisní a přitom elegantní dáma. Prostě madam Děrovačka.
V kanceláři jde z ruky do ruky. Její ladné tělo, příjemné na doty krásně padne do ruky. Někdy se o ní i hádáme.
A té legrace, když se vyprazďnuje zásobník...

Zobrazuji 181 - 186 ze 186 recenzí 1...6 7 8 9 [ 10 ]